Aktuálně

Čeká vás překvapení

12. prosince 2009 v 19:50 | Katezar
Milé či nemilé,nevím :)

Co se dá dělat

11. prosince 2009 v 18:05 | Katezar

Ahoj..Sorry ale já fakt nemela v tejdnu čas a proto sem nic nepřidávala..Jak ste se meli? já dobře..Twl zachvíli jsou už Vánoce :D Mám z toho Vánoce xD Zítra jedem na trhy do Prahy takže tu budu asi až večer..Np tak páá..

Nestíhám

9. prosince 2009 v 19:04 | Katezar

Sem tu jen na skok..celej den sem dělala práci na zemák..a ted me mama zabije jestli si nepudu dodelat ukol z matiky..takže mě tu dneska už nečekejte..Je mi líto ale škola má přednost :)

Vánoce,Vánoce přicházejí

8. prosince 2009 v 19:11 | Katezar

Ahooj..Tak sem přidala pár článků..No..byli třídní schůzky..Nebudu k tomu nic říkat protože nemám čas..Pořád se mě rodiče ptaj co chci k Vánocům tak jim du ukázat 50 věcí od Abbey Dawn a doufám že už daj pokoj :D Nj taková já sem :) Ted už teda jdu xD páá..

Omg..Štastna ? Ano

7. prosince 2009 v 18:34 | Katezar

hOJ :) Máte se jak? já bestověě :D Věc se má tak..Psali sme tu čtvrtletku a já to podělala a myslela že budu mít trojku..a ona to jednička :) A tky z němčiny to vypadalo na 3 a je to 1-..Takže asi nebudu trávit vánoce na střeše jak řekla mama :D No jinak překopala sem menu..Líbí?..Mě ani ne..Já nwm ..moc se sem nehodí.

Už musím jít

6. prosince 2009 v 18:02 | Katezar

Ahoj lidi tak já už musím..dnes sem toho přidala hodně..Asi 75 článků :D To je dost ne? Sem dneska byla moc moc zklamanáá..Máma (už se to vyřešilo) mi koupila takoví mega velký kindervajco a v něm je taková krásná hra s hrochama xD Ale je německy :( takže jdeme s tátou překládat :D zítra tu budu odpoledne nebo až navečer..Ještě nevím :) Tak páá..

Zavřená,ubulená a zklamaná?

5. prosince 2009 v 18:23 | Katezar

Tak to jsem já po dnešku :( pls neřešte to..jen sem se rafla s mámou..Dnes už nic nepřidám nemám na to vůbec náladu..Jak jste si užili dnešní večer ( čerty ) ? :D Já nijak ven sem nemohla což nechápu kdyz chodim každej rok..No a to je to proč sem ted na matku nasraná..Nechápu jíí..Už sem si to domluvila s partou a bum..Řeknu jdu ven a co na to máma? Nikam nepudeš..Já : Proč? a ona.. ty bouchačky by tě mohli zabít..a aby toho nebylo málo přidala se babička s tím že mě vtáhne do auta nakej uchyl..No hrůůza dnešní den..Už jdu..ahoj..

Omluva

3. prosince 2009 v 18:48 | Katezar

Ahojky bročci..Sorry že sem tu včera nebyla ale zdobyli sme perníky a musela sem se ucit na přírodak pac sem dnes mela bejt zkousena..no mám za 1 :) Ale ze ctvrtletky z matiky to bude asi za 3 :( Sem to totálně podělala..To sem střevo že? Jinak je tu new dess..Od Sáry..Já ted fakt nestíhám..Nemám čas na dělání dessů..Tak se nezlobte..Každopádně mě se moc líbí co vám? no ted du na TV takže čauky..

Tak sem to stihla

1. prosince 2009 v 19:25 | Katezar

Ahoj..Udelala sem jen 2 rozcestniky (dnes)..prosím nezlobte se že tu ted nic neni..Je toho na me moc..Dnes sem se ucila na ctvrtletku z matiky a pak sme pekli perníky :) A protože sme meli odplednak tak sem tu až ted..Myslela sem že se sem ani dnes nedostanu xD..Jinak tu matiku jsem sice jen prolítla a udelala si pár příkladů ale umím to :) a perníky sou výbornýý :D Zítra jdu k zubařce :( A mame ve skole nakej koncert takže se skoro nebudem učit :D Ale tu ctvrtletku sstejne psat budem :(

Sladký život

30. listopadu 2009 v 18:17 | Katezar

Ahoj lidi mám super náladu tkže samí špatný zprávy si nechte na jindy :) Už půjdu od pc páč sem tu asi 2 hodiny a to hlavně na fb..Děsnýý rozhovory tam xD Jinak jak se mate vy? a jak se tesite na Vánoce? Já Hrozněě moc :D A na co dnes budete čučet v TV? Já ani nwm co dávaj xD Takže prozatím ahooj :) PS zítra máme odpoledku,musim se učit na čtvrtletku z matiky a pečem perníky takže tu asi nebudu.

Moje první slova

29. listopadu 2009 v 21:26 | Katezar

Ahoj lidičky :) Vítejte na mém novém blogu který je o avril,mé grafice a deníku..Někteří ( věčina xD ) z vás mě už znají z blogu my-stupid-live..Přestěhovala jsem se sem kuli tomu že jsem tam měla strašnej bordel v rubrikách a plno blbostí..SB si beru ssebou :) Nejdříve jsem přemýšlela o tom že bych s blogem sekla ale já bych vám to nemohla udelat xD Ted uz jdu tak čauky :)
 
 

Reklama
Reklama